Y162716R9700C9W
MFR.Part #
Y162716R9700C9W
JLCPCB Part #
C4213801
Description
-55℃~+150℃ 16.97Ω 500mW ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS