AC2010FK-7W390RL
MFR.Part #
AC2010FK-7W390RL
JLCPCB Part #
C5552846
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS