Y16271K69700B9W
MFR.Part #
Y16271K69700B9W
JLCPCB Part #
C4108927
Description
-55℃~+150℃ 1.697kΩ 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS