Y162630K0000T9R
MFR.Part #
Y162630K0000T9R
JLCPCB Part #
C4258120
Description
-55℃~+150℃ 300mW 30kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS