Y162630K0000T0R
MFR.Part #
Y162630K0000T0R
JLCPCB Part #
C4247272
Description
-55℃~+150℃ 300mW 30kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount