Y14553K33330A0R
MFR.Part #
Y14553K33330A0R
JLCPCB Part #
C4259157
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.3333kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount