Y14553K60000B9W
MFR.Part #
Y14553K60000B9W
JLCPCB Part #
C4171029
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.6kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS