Y145518K9000T0R
MFR.Part #
Y145518K9000T0R
JLCPCB Part #
C3943994
Description
-55℃~+150℃ 18.9kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount