Y16254K64000B0W
MFR.Part #
Y16254K64000B0W
JLCPCB Part #
C4257904
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.64kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount