Y16254K64000A0W
MFR.Part #
Y16254K64000A0W
JLCPCB Part #
C4351524
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.64kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount