Y16251K64000B0W
MFR.Part #
Y16251K64000B0W
JLCPCB Part #
C4134134
Description
-55℃~+150℃ 1.64kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount