Y16254K64000T0W
MFR.Part #
Y16254K64000T0W
JLCPCB Part #
C4281251
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.64kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount