Y08500R20000J9R
MFR.Part #
Y08500R20000J9R
JLCPCB Part #
C4239083
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 200mΩ 500mW ±2ppm/℃ ±5% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS