Y1625150R000B9R
MFR.Part #
Y1625150R000B9R
JLCPCB Part #
C4186690
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS