Y1625550R000B9R
MFR.Part #
Y1625550R000B9R
JLCPCB Part #
C4183283
Description
-55℃~+150℃ 300mW 550Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS