Y1625120R000B9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1625120R000B9R
JLCPCB Part #
C3954954
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS