MAL214630681E3
MFR.Part #
MAL214630681E3
JLCPCB Part #
C5115703
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A@100kHz 12.5mm 22mm 3000hrs@125℃ 35V 43mΩ 5mm 680uF ±20% Plugin,D12.5xL22mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS