Y40695R00000K9L
MFR.Part #
Y40695R00000K9L
JLCPCB Part #
C6037210
Package
Plugin
Description
21 250mW 5Ω ±10% ±20ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS