Y1625127R000Q0R
MFR.Part #
Y1625127R000Q0R
JLCPCB Part #
C4315194
Description
-55℃~+150℃ 127Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount