FVT10006E1K000JE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
FVT10006E1K000JE
JLCPCB Part #
C1567788
Package
Plugin
Description
100W 1kΩ ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS