RN60C2501BB14
MFR.Part #
RN60C2501BB14
JLCPCB Part #
C1402091
Description
-65℃~+175℃ 2.5kΩ 250mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors