Y1625100R000Q0R
MFR.Part #
Y1625100R000Q0R
JLCPCB Part #
C5838618
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount