Y1625120R000Q9R
MFR.Part #
Y1625120R000Q9R
JLCPCB Part #
C4298628
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS