Y16244K64000Q24R
MFR.Part #
Y16244K64000Q24R
JLCPCB Part #
C3984986
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.64kΩ Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount