Y16244K02000Q24R
MFR.Part #
Y16244K02000Q24R
JLCPCB Part #
C4194708
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.02kΩ ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount