SFR10EZPJ512
MFR.Part #
SFR10EZPJ512
JLCPCB Part #
C6216846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS