Y16241K69000Q24R
MFR.Part #
Y16241K69000Q24R
JLCPCB Part #
C4106957
Description
-55℃~+150℃ 1.69kΩ 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount