Y1612125K000T49R
MFR.Part #
Y1612125K000T49R
JLCPCB Part #
C4135975
Description
-55℃~+150℃ 125kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS