Y1612125K000B9R
MFR.Part #
Y1612125K000B9R
JLCPCB Part #
C4072427
Description
-55℃~+150℃ 125kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS