Y006212K0000A0L
MFR.Part #
Y006212K0000A0L
JLCPCB Part #
C1474894
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS