Y1612125K000T9W
MFR.Part #
Y1612125K000T9W
JLCPCB Part #
C4356572
Description
-55℃~+150℃ 125kΩ 400mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS