SR73W3ATTER174F
MFR.Part #
SR73W3ATTER174F
JLCPCB Part #
C2601887
Description
-55℃~+150℃ 174mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS