Y1496711R000F9W
MFR.Part #
Y1496711R000F9W
JLCPCB Part #
C4216195
Description
-55℃~+150℃ 150mW 711Ω ±1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS