ERL054K1200FKEK500
MFR.Part #
ERL054K1200FKEK500
JLCPCB Part #
C3442699
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors