TNPW120672K3BETY
MFR.Part #
TNPW120672K3BETY
JLCPCB Part #
C4099235
Description
-55℃~+125℃ 250mW 72.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount