ERL072M8700FKEB500
MFR.Part #
ERL072M8700FKEB500
JLCPCB Part #
C3419719
Description
-65℃~+175℃ 2.87MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors