Y14870R15000B0R
MFR.Part #
Y14870R15000B0R
JLCPCB Part #
C6337431
Description
-65℃~+170℃ 150mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount