Y14870R10000B0R
MFR.Part #
Y14870R10000B0R
JLCPCB Part #
C6337428
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount