CRGH2512F887K
MFR.Part #
CRGH2512F887K
JLCPCB Part #
C4225709
Description
-55℃~+155℃ 2W 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS