ERJ-U1TF3163U
MFR.Part #
ERJ-U1TF3163U
JLCPCB Part #
C1015100
Description
-55℃~+155℃ 1W 316kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS