Y14870R15000B9R
MFR.Part #
Y14870R15000B9R
JLCPCB Part #
C7130019
Description
-65℃~+170℃ 150mΩ 1W Metal Foil Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS