Y14740R10000F9W
MFR.Part #
Y14740R10000F9W
JLCPCB Part #
C7397812
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 4W Metal Foil Resistor ±1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS