CPL10R0500FE143
MFR.Part #
CPL10R0500FE143
JLCPCB Part #
C1494753
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 50MΩ Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS