Y14740R10000B9W
MFR.Part #
Y14740R10000B9W
JLCPCB Part #
C4149724
Package
SMD,9.4x9.1mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 4W ±0.1% ±15ppm/℃ SMD,9.4x9.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS