Y14750R10000F9W
MFR.Part #
Y14750R10000F9W
JLCPCB Part #
C4114651
Package
SMD,9.5x9.3mm
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 3W ±1% ±10ppm/℃ SMD,9.5x9.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS