Y145530K0000A0R
MFR.Part #
Y145530K0000A0R
JLCPCB Part #
C4297221
Description
-55℃~+150℃ 200mW 30kΩ Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount