Y145520K0000T0W
MFR.Part #
Y145520K0000T0W
JLCPCB Part #
C4344101
Description
-55℃~+150℃ 200mW 20kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount