Y145530K0000A0W
MFR.Part #
Y145530K0000A0W
JLCPCB Part #
C4163828
Description
-55℃~+150℃ 200mW 30kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount