Y14555K94000B9W
MFR.Part #
Y14555K94000B9W
JLCPCB Part #
C4009942
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 5.94kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS