RNC55H2670BSR3665
MFR.Part #
RNC55H2670BSR3665
JLCPCB Part #
C3475573
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors